ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту містобудівної документації

Дата: 23.11.2020 15:06

«Внесення змін до генерального плану села Поляниця суміщеного з  детальним планом території  для будівництва об’єктів промисловості в с. Поляниця Яремчанської міської ради Івано-Франківської області» .

Замовник проекту:  Виконавчий комітет Поляницької сільської ради ( на замовлення ТзОВ «Буковель»).

Внесення змін до генерального плану суміщеного з детальним планом території для  будівництва об’єктів промисловості в с. Поляниця Яремчанської міської ради Івано-Франківської області площею   0,9670 га.

На виконання:  рішення Поляницької сільської ради від 16.11.2020р. 598-54-2020 «Про внесення змін до генерального плану села Поляниця суміщеного з детальним планом території».

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій: спеціаліст II категорії Поляницької сільської ради Борисевич Василь Михайлович.

З містобудівною документацією  можна ознайомитись з 23.11.2020 року до 23.12.2020 року на офіційному сайті Яремчанської міської ради в розділі «Сільські та селищні ради» підрозділ «Поляницька сільська рада», а також в Поляницькій сільській раді за адресою: Івано-Франківська область, Яремчанська міська рада, село Поляниця, вул. Карпатська, 1А, зал засідань.

Відповідно до частини шостої статті 21 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції, що надійшли після встановленого строку залишаться без розгляду.

В громадських слуханнях можуть прийняти участь: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, юридичні особи, власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється містобудівна  документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію, депутати місцевої ради.

Пропозиції та зауваження слід подавати до виконавчого комітету Поляницької сільської ради за адресою: с. Поляниця, вул. Карпатська, 1 А тел. (03434) 37-2-40;

факс (03434) 37-240;

e-mail: n_grun@ukr.net

Терміни подання пропозицій: з 23.11.2020 року до 23.12.2020 року. Строк завершення розгляду пропозицій: 23.12.2020 року.

Заплановані інформаційні заходи у вигляді громадських слухань щодо врахування громадських інтересів при обговоренні проекту містобудівної документації, які будуть проведені  24.12.2020 року о 13.30 годині за  адресою: зал засідань Поляницької сільської ради на вул. Карпатській, 1 А, село Поляниця Яремчанської міської ради Івано-Франківської області (при умові дотримання всіх карантинних заходів).

Дане повідомлення є підставою для подання пропозицій та зауважень, які подаються під час проведення громадських слухань, а саме до 24.12.2020 року включно.