ДОВІДОМА

Інформуємо, що на основі показників виконання місцевих бюджетів за 2023 рік експерти провели оцінку окремих показників фінансової (бюджетної) діяльності територіальних громад України.

15:59 05.04.2024

Інформування  про стан виконання вимог Закону України «Про звернення громадян» Яремчанським відділом Надвірнянської окружної прокуратури за 2023 рік.

Інформування про стан виконання вимог Закону України «Про звернення громадян» Яремчанським відділом Надвірнянської окружної прокуратури за 2023 рік.

Впродовж  2023 року спостерігається значна тенденція до зменшення кількості надходження звернень громадян до Яремчанського відділу Надвірнянської окружної прокуратури, зокрема в прокуратуру на розгляд надійшло 38 звернень (2022 рік – 60).

11:30 29.03.2024

ДОВІДОМА

Інформую, що 08 березня 2024 року під головуванням керівника Надвірнянської окружної прокуратури проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів Надвірнянського району, на якій розроблено комплекс заходів з метою усунення недоліків та підвищення ефективності спільної діяльності правоохоронних органів, в тому числі при виявленні, розкритті та розслідуванні правопорушень у різних сферах.

09:40 15.03.2024

Міська програма підтримки військовослужбовців та/або їхніх сімей  передбачає низку виплат.

Міська програма підтримки військовослужбовців та/або їхніх сімей передбачає низку виплат.

100 тис. грн - у зв’язку з втратою члена сім’ї, смерть якого пов’язана із здійсненням заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України;

09:42 08.03.2024