Івано-Франківська область, Яремче

Управління освіти

Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи « Інклюзивно-ресурсний центр» Яремчанської міської ради ІваноФранківської області

На виконання рішення міської ради від 19.12.2019 року № №533-37/2019  з 02 січня 2020 року оголошується конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Яремчанської міської ради Івано-Франківської області» (вул.Свободи, 89, м.Яремче), зокрема: учитель-логопед – 1 ставка, учитель-реабілітолог – 1 ставка, практичний психолог – 1 ставка. Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища педагогічна освіта за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія”, “Психологія”, “Фізична культура і спорт”, “Фізична терапія, ерготерапія”за спеціалізацією логопеда, вчителя-реабілітолога або фахівця з фізичної реабілітації, а також практичного психолога.

17:53 11.01.2020