Відділ культури

Шевченківські читання

Шевченківські читання "Єднаймо душі словом Кобзаря" з нагоди відзначення 207-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. (Учасники народного аматорського художньо-просвітницького колективу Будинку культури м.Яремче, керівник Світлана Абрам'юк.).

16:42:55 09.03.2021

Пам’яті Героїв Небесної Сотні…

Сьогодні, в  переддень  пам’яті   Героїв  Небесної  Сотні Яремчанщина     згадує  страшні  події  січня - лютого 2014 року, коли  безстрашні вояки вмирали  під кулями снайперів і спецпризначенців заради того,  щоб ми всі     мали гідне життя в новій Україні. Поклик їхньої душі  призивав  до боротьби за вільну, демократичну, європейську Україну.

13:16:29 22.02.2021

Оголошення

Під час проведення  місцевими релігійними громадами святкових Богослужінь з нагоди Різдва Христового 07.01.2021. очікується значне  збільшення віруючих у культових спорудах та  поблизу них, що може призвести до порушення карантинних вимог, рекомендованих Кабінетом Міністрів України та Міністерством  охорони здоров’я України.

18:43:13 05.01.2021