Продовжується інформаційна кампанія впродовж 2-х тижнів (тиждень до та після 30 липня) до відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.

Дата: 01.08.2019 20:19

Здається досить дивним, що сьогодні, в ХХІ столітті, ми змушені говорити про торгівлю людьми не в історичному контексті, а в реальному часі.

На превеликий жаль, і зараз, мільйони людей у світі перебувають у рабстві. Тому торгівля людьми вважається сучасною формою рабства, і розглядається на міжнародному рівні як злочин, що карається законом.

З метою привернути увагу громадськості до цієї теми, в читальному залі Яремчанської центральної міської бібліотеки розгорнуто інформаційну виставку - застереження «Подбай про власну безпеку», «ЗНАЙ, РОЗУМІЙ, ДІЙ», «Робота у країнах Європейського союзу.

Вона вміщує інформацію щодо проблемних ситуацій та куди звертатися в цьому випадку, як не потрапити в рабство за кордоном. А також питання безпечної міграції, щоб в результаті всі, хто бажає працювати, навчатись, вийти заміж за кордоном, вміли захистити себе і не потрапити до рук шахраїв.