Івано-Франківська область, Яремче

Яремчанське бюро правової допомоги

Види доходів, з яких проводиться стягнення аліментів

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.02.1993 № 146 «Про перелік видів доходів, які враховуються при визначенні розміру аліментів на одного з подружжя, дітей, батьків, інших осіб» утримання аліментів з працівників провадиться з усіх видів заробітку і додаткової винагороди як за основною роботою, так і за роботою за сумісництвом, в тому числі з:

15:00 19.10.2020

Виїзд з України громадян, які не досягли 16-річного віку

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «про затвердження правил перетинання державного кордону громадянами України»  виїзд з України громадян, які не досягли 16-річного віку, здійснюється  за  згодою  обох  батьків  (усиновлювачів)  та  в  їх  супроводі  або в супроводі осіб, уповноважених ними,  які  на  момент виїзду з України досягли 18-річного віку, у тому  числі в супроводі членів екіпажу повітряного судна, на якому вони прямують.

18:30 11.09.2020

Медіація як форма відновного правосуддя для неповнолітніх

Медіація  – метод вирішення спорів із залученням посередника (медіатора), який допомагає сторонам конфлікту налагодити процес комунікації і проаналізувати конфліктну ситуацію таким чином, щоб вони самі змогли обрати той варіант рішення, який би задовольняв інтереси і потреби усіх учасників конфлікту. На відміну від формального судового процесу, під час медіації сторони доходять згоди самі — медіатор не приймає рішення за них.

19:04 08.09.2020

Порядок реєстрації місця проживання особи

Громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані протягом тридцяти календарних днів після зняття з реєстрації місця проживання та прибуття до нового місця проживання зареєструвати своє місце проживання. Батьки або інші законні представники зобов’язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження. Реєстрація місця проживання особи здійснюється в день подання особою документів. Реєстрація місця проживання за заявою особи може бути здійснена органом реєстрації з одночасним зняттям з попереднього місця проживання.

14:27 28.08.2020

«МУНІЦИПАЛЬНА НЯНЯ» ТА ПОРЯДОК ВІДШКОДУВАННЯ ВАРТОСТІ ЗА ПОСЛУГУ

Муніципальна няня - будь-яка фізична особа - підприємець (КВЕД 97.00, КВЕД 88.91) / юридична особа, яка надає послугу з догляду за дітьми (КВЕД 78.20, КВЕД 85.10), крім державних і комунальних закладів дошкільної освіти, та з якою укладено договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років.

16:00 31.07.2020