Івано-Франківська область, Яремче

Яремчанське бюро правової допомоги

«МУНІЦИПАЛЬНА НЯНЯ» ТА ПОРЯДОК ВІДШКОДУВАННЯ ВАРТОСТІ ЗА ПОСЛУГУ

Муніципальна няня - будь-яка фізична особа - підприємець (КВЕД 97.00, КВЕД 88.91) / юридична особа, яка надає послугу з догляду за дітьми (КВЕД 78.20, КВЕД 85.10), крім державних і комунальних закладів дошкільної освіти, та з якою укладено договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років.

16:00 31.07.2020

Повернення судового збору

Відповідно до статті 7 ЗУ «Про судовий збір» сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі:

17:07 22.07.2020

Право споживача на інформацію про продукцію

Споживач має право на одержання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про продукцію, що забезпечує можливість її свідомого і компетентного вибору. Інформація повинна бути надана споживачеві до придбання ним товару чи замовлення роботи (послуги). Інформація про продукцію не вважається рекламою.

15:36 07.07.2020