Яремчанське бюро правової допомоги

Не завжди рідна сестра є добросовісною, тим більше коли питання стосується нерухомого майна

Морально важко пережити коли родинні стосунки втрачають свою соціальну цінність, особливо тоді, коли сестра в сестри «випрошує» аби та виселилася з її будинку за добровільною згодою.

16:16 21.09.2021

Надання права на шлюб неповнолітній особі

Сімейним кодексом України встановлено шлюбний вік, тобто вік, з якого особа має право укладати шлюб, для чоловіків та жінок – вісімнадцять років. Особи, які бажають зареєструвати шлюб, мають досягти шлюбного віку на день реєстрації шлюбу. Проте, в окремих випадках, за заявою особи, яка досягла шістнадцяти років, за рішенням суду їй може бути надано право на шлюб, якщо буде встановлено, що це відповідає її інтересам.

09:02 07.09.2021

Відновлення втрачених водійських прав

Про втрату посвідчення водія особа повідомляє сервісному центру Міністерства внутрішніх справ України, а в разі його викрадення - територіальному органу Національної поліції.

16:16 25.08.2021

ДО ВІДОМА....

????Державний захист дітей ???????? від тих батьків, які своїм неналежним ставленням та вчинками несуть загрозу для здоров’я та навіть життя власних дітей, полягає у позбавленні батьківських прав. ??У той же час, закон надає можливість поновити втрачені права тим батькам ????‍????‍????‍????, які дійсно змінили свої життєві цінності та усвідомили важливість свого батьківського обов'язку.

22:16 22.07.2021

Як змінити прізвище, ім'я або по батькові?

В Україні найменування прізвища, ім'я та по батькові є обов'язковими елементами повного імені, яке вживається в офіційних документах. Вони є тими ознаками, які індивідуалізують особу, виділяють її з-поміж інших, надаються їй при державній реєстрації народження і є невід’ємними від неї.

13:43 13.07.2021

Пільги для прийомної сім'ї

Прийомна сім'я - сім'я, яка добровільно взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

15:08 08.07.2021

ПРОТИДІЯ ДИСКРИМІНАЦІЇ ЗА ОЗНАКОЮ СТАТІ

Дискримінація за ознакою статі – це ситуація, за якої особа та/або група осіб за ознаками статі, які були, є та можуть бути дійсними або припущеними, зазнає обмеження у визнанні, реалізації або користуванні правами і свободами або привілеями в будь-якій формі, встановленій Законом України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні», крім випадків, коли такі обмеження або привілеї мають правомірну об’єктивно обґрунтовану мету, способи досягнення якої є належними та необхідними.

11:58 06.07.2021