Яремчанське бюро правової допомоги

Усиновлення одним з подружжя дитини іншого з подружжя

Для того, щоб усиновити дитину, той з подружжя , який бажає це зробити повинен звернутися до служби у справах дітей за місцем проживання такої дитини, та подати відповідну заяву. Крім цього, до заяви необхідно долучити:

13:10 17.11.2022

Як відновити втрачене посвідчення водія

Особі, для того щоб відновити втрачене посвідчення водія необхідно звернутися із заявою до найближчого сервісного центру МВС  та подати наступні документи:

10:53 15.11.2022

Встановлення факту належності особі правовстановлюючого документа

Досить актуальною проблемою на сьогоднішній день є необхідність встановлення факту належності особі правовстановлюючого документа, якщо ім’я,  по батькові, прізвище, місце і час народження якої зазначені в цьому документі не співпадають з даними вказаними в паспорті або свідоцтві про народження.

16:08 17.10.2022

Перелік поважних причин неприбуття до військкомату

Відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України  № 1108, яка набула чинності 5 жовтня 2022 року передбачено, що поважними причинами неприбуття чи несвоєчасного прибуття військовозобов'язаного чи резервіста для призову на збори в пункт і в строк, установлені керівником відповідного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (Центрального управління або регіонального органу СБУ, відповідного підрозділу Служби зовнішньої розвідки), які підтверджені відповідними документами (довідками), визнаються:

10:02 17.10.2022

Вибір прізвища при розірванні шлюбу

Відповідно до чинного законодавства особа, яка змінила прізвище у зв’язку з реєстрацією шлюбу має право після розірвання шлюбу надалі іменуватися цим прізвищем або відновити своє попереднє дошлюбне прізвище шляхом подання відповідної заяви до органів ДРАЦС.

16:04 19.09.2022