Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України

Моніторинг радіаційного фону

Продовжуємо контролювати рівень забруднення, станом на 27 жовтня, та за минулий тиждень ситуація щодо радіаційного гама-фону  залишається без змін, показник становить від 0.10 мкЗ/год до 0.12 мкЗ/год.,що не перевищує порогового значення природного радіаційного фону в межах 0,32 мкЗ/год.   Перевищень природного радіаційного фону не зафіксовано у жодній контрольній точці. Крім цього проводиться щоденний моніторинг якості питної води центрального водопроводу за санітарно-хімічними та мікробіологічними показниками безпеки, на даний час всі проби води відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної до споживання людиною»,показники атмосферного повітря теж перебувають в межах норми.

16:01 27.10.2023

Літо ще не закінчилося….

Літні місяці нерідко привертають нас до відпочинку на сонці. Сонячні промені можуть надавати нам приємні відчуття тепла і зарядити енергією. Проте ,важливо пам’ятати про можливість перегріву організму на сонці. Ї

10:08 15.08.2023

Моніторинг радіаційного фону

За період з 5 по 11 серпня, ситуація щодо радіаційного гама-фону  залишається без змін, показник становить від 0.10 мкЗ/год до 0.13 мкЗ/год.,що не перевищує порогового значення природного радіаційного фону в межах 0,32 мкЗ/год. Перевищень природного радіаційного фону не зафіксовано у жодній контрольній точці. Середній рівень відповідає фоновим рівням для нашої місцевості та не несе загрози життю та здоров'ю населенню.

11:16 11.08.2023