Яремчанська міська філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості

Ярмарок вакансій – найкоротший шлях до працевлаштування

«Сьогодні основна діяльність служби зайнятості спрямована на якісне задоволення потреб роботодавців в кваліфікованому персоналі та максимально оперативне працевлаштування шукачів роботи та безробітних осіб, в т.ч. внутрішньо переміщених. В час війни місцеві та релоковані на Прикарпаття підприємства продовжують тримати економічний фронт країни та, не зважаючи на складні умови, зберігають гідні умови праці та заробітну плату», - зазначила у своєму виступі заступник директора-начальник відділу організації профорієнтації Івано-Франківського обласного центру зайнятості Ольга Шевчук.

10:08 11.11.2022

Івано-Франківщина увійшла до п’ятірки лідерів серед найбільш успішних проєктів на отримання мікрогрантів

Згідно державної програми «єРобота», яка має на меті допомогти незайнятим громадянам створити власну справу або розширити вже існуючий бізнес, з 01.07.2022 року по 31.10.2022 року Державний центр зайнятості прийняв позитивні рішення щодо надання мікрогрантів 66 подавачам з Івано-Франківської області, які після їх отримання зобов’язані створити не менше 134 нових робочих місць.

10:03 02.11.2022

ТОП 10 найзатребуваніших професій Прикарпаття

Від початку року до служби зайнятості Івано-Франківської області з потребою у підборі працівників звернулося понад 4 тис. роботодавців, які подали до служби зайнятості 11,6 тис. вакансій.

10:22 31.10.2022

Як скористатися електронними сервісами служби зайнятості

На сайті державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua) можна отримати корисну інформацію щодо законодавчої бази, нормативно-правових актів, висвітлено новини, офіційні повідомлення та заходи, які проводяться службою зайнятості для населення.

15:10 16.09.2022