Управління соціального захисту та надання соціальних послуг населенню

Яремчанська міська територіальна громада долучилася до проведення Всеукраїнської кампанії « 16 днів проти насильства, яка щорічно проводиться  з 25 листопада до 10 грудня.

16:41 29.11.2023

Під керівництвом керуючого справами міськвиконкому – голови Міжвідомчої ради Василя Озоровича відбулося засідання Міжвідомчої ради міськвиконкому з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії

27 листопада в приміщенні виконавчого комітету міської ради під керівництвом керуючого справами міськвиконкому – голови Міжвідомчої ради Василя Озоровича відбулося засідання Міжвідомчої ради міськвиконкому з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

16:35 27.11.2023

РЕЄСТР галузевих (міжгалузевих), територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них, зареєстрованих Яремчанською міською територіальною громадою з 01.10.2022 р.

16:58 27.10.2023

Житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг

Житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону і розраховується: - на неопалювальний сезон - з 1 травня по 30 вересня; - на опалювальний сезон - з 1 жовтня по 30 квітня. На опалювальний період 2023 – 2024 років розрахунок житлової субсидії буде проведено в автоматичному режимі (без звернення громадян) для всіх, кому призначено житлову субсидію на неопалювальний період 2023 року, та тим, у кого розмір субсидії склав 0,00 грн. Тобто, громадянам, які вже є отримувачами житлової субсидії або яким у літній період було призначено нульову субсидію, додатково звертатися за виплатою не потрібно. Детальніше: https://tinyurl.com/2ccxt4cw

11:31 13.10.2023

ПІЛЬГИ

Пільги, що надаються вдові загиблого Захисника України, визначено статтею 15 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту". Однією з пільг є 50-відсоткова знижка на оплату комунальних послуг. Пільга надається на такі послуги: з управління багатоквартирним будинком; з постачання та розподілу природного газу, електричної і теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами; на оплату абонентського обслуговування для споживачів за індивідуальними договорами про надання комунальних послуг або за індивідуальними договорами з обслуговуванням внутрішньо-будинкових систем про надання комунальних послуг, а також витрат на управління багатоквартирним будинком, в якому створено об'єднання співвласників, житлово-будівельний (житловий) кооператив, та витрат на комунальні послуги в такому будинку; на придбання твердого палива і скрапленого газу (за умови наявності в житловому приміщенні пічного опалення). При розрахунках плати за опалення та користування житлом площа, на яку надається знижка, становить 21 кв. м на кожну особу, яка постійно проживає у житловому приміщенні (будинку) і має право на знижку оплати, та додатково 10,5 кв. м на сім'ю. Якщо ж вдова є непрацездатною і її сім'я складається лише з непрацездатних осіб, 50-відсоткова знижка за користування газом для опалювання житла надається на подвійний розмір нормативної опалювальної площі (42 кв. м на кожну особу, яка має право на знижку оплати, та 21 кв. м на сім'ю). Важливо! Пільга надається без урахування середньомісячного доходу. Пільга щодо плати за житло, комунальні послуги та паливо надається незалежно від виду житла чи форми власності на нього.

11:30 13.10.2023

ЗВІТ Управління соціального захисту та надання соціальних послуг населенню виконавчого комітету Яремчанської міської ради за 4 місяці 2023 року.

10:52 25.05.2023

До уваги надавачів соціальних послуг та представників уповноважених органів з питань соціального захисту населення органів місцевого самоврядування, обласних, Київської міської держадміністрацій, районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органів сільських, селищних, міських рад

19:25 16.05.2023

РЕЄСТР