Управління соціального захисту та надання соціальних послуг населенню

Яремчанська міська територіальна громада долучилася до проведення Всеукраїнської кампанії « 16 днів проти насильства, яка щорічно проводиться  з 25 листопада до 10 грудня.

16:41 29.11.2023

Під керівництвом керуючого справами міськвиконкому – голови Міжвідомчої ради Василя Озоровича відбулося засідання Міжвідомчої ради міськвиконкому з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії

27 листопада в приміщенні виконавчого комітету міської ради під керівництвом керуючого справами міськвиконкому – голови Міжвідомчої ради Василя Озоровича відбулося засідання Міжвідомчої ради міськвиконкому з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

16:35 27.11.2023

РЕЄСТР галузевих (міжгалузевих), територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них, зареєстрованих Яремчанською міською територіальною громадою з 01.10.2022 р.

16:58 27.10.2023

Житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг

Житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону і розраховується: - на неопалювальний сезон - з 1 травня по 30 вересня; - на опалювальний сезон - з 1 жовтня по 30 квітня. На опалювальний період 2023 – 2024 років розрахунок житлової субсидії буде проведено в автоматичному режимі (без звернення громадян) для всіх, кому призначено житлову субсидію на неопалювальний період 2023 року, та тим, у кого розмір субсидії склав 0,00 грн. Тобто, громадянам, які вже є отримувачами житлової субсидії або яким у літній період було призначено нульову субсидію, додатково звертатися за виплатою не потрібно. Детальніше: https://tinyurl.com/2ccxt4cw

11:31 13.10.2023

ПІЛЬГИ

Пільги, що надаються вдові загиблого Захисника України, визначено статтею 15 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту". Однією з пільг є 50-відсоткова знижка на оплату комунальних послуг. Пільга надається на такі послуги: з управління багатоквартирним будинком; з постачання та розподілу природного газу, електричної і теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами; на оплату абонентського обслуговування для споживачів за індивідуальними договорами про надання комунальних послуг або за індивідуальними договорами з обслуговуванням внутрішньо-будинкових систем про надання комунальних послуг, а також витрат на управління багатоквартирним будинком, в якому створено об'єднання співвласників, житлово-будівельний (житловий) кооператив, та витрат на комунальні послуги в такому будинку; на придбання твердого палива і скрапленого газу (за умови наявності в житловому приміщенні пічного опалення). При розрахунках плати за опалення та користування житлом площа, на яку надається знижка, становить 21 кв. м на кожну особу, яка постійно проживає у житловому приміщенні (будинку) і має право на знижку оплати, та додатково 10,5 кв. м на сім'ю. Якщо ж вдова є непрацездатною і її сім'я складається лише з непрацездатних осіб, 50-відсоткова знижка за користування газом для опалювання житла надається на подвійний розмір нормативної опалювальної площі (42 кв. м на кожну особу, яка має право на знижку оплати, та 21 кв. м на сім'ю). Важливо! Пільга надається без урахування середньомісячного доходу. Пільга щодо плати за житло, комунальні послуги та паливо надається незалежно від виду житла чи форми власності на нього.

11:30 13.10.2023

ЗВІТ Управління соціального захисту та надання соціальних послуг населенню виконавчого комітету Яремчанської міської ради за 4 місяці 2023 року.

10:52 25.05.2023

До уваги надавачів соціальних послуг та представників уповноважених органів з питань соціального захисту населення органів місцевого самоврядування, обласних, Київської міської держадміністрацій, районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органів сільських, селищних, міських рад

19:25 16.05.2023

РЕЄСТР

15:55 12.05.2023

ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ, ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ІНШИХ ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ НАСЕЛЕННЯ ДОПОМІЖНИМИ (ТЕХНІЧНИМИ ТА ІНШИМИ) ЗАСОБАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ.

Нагадуємо, що механізм безоплатного забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення засобами реабілітації, виплати вище зазначеним категоріям населення грошової компенсації вартості за самостійно придбані засоби реабілітації та безготівкового перерахування коштів підприємствам, що виконали індивідуальні заявки осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення на виготовлення засобів реабілітації, надання послуг з їх ремонту, регламентовано постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 № 321 «Про затвердження Порядку забезпечення допоміжними засобами реабілітації (технічними та іншими засобами реабілітації) осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані такі засоби, їх переліку» (далі – Порядок).

11:19 04.05.2023

Відбулися заходи щодо протидії торгівлі людьми

25 липня, в рамках проведення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, фахівці управління соціального захисту та надання соціальних послуг населенню виконавчого комітету міської ради спільно з відділом «Яремчанської правової допомоги» Івано-Франківського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги, провели інформаційно-просвітницькі заходи у приміщеннях Центру надання адміністративних послуг та згаданого вище управління.

16:06 25.07.2022