Івано-Франківська область, Яремче

Управління праці та соціального захисту населення

До уваги роботодавців!!!

З 02.02.2020 діє оновлена редакція КЗпП (Закон України від 12.12.2019 № 378-IX). Істотних змін зазнала стаття 265 Кодексу, що визначає відповідальність у сфері праці роботодавця — юрособи чи ФОП.

16:00 04.02.2020

До уваги роботодавців!!!

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука від 22.01.2020 року №2313/0/1-20 про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами та з метою інформування роботодавців та фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність на території міста, головним спеціалістом з оплати праці управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Яремчанської міської ради спільно з працівниками Пенсійного фонду, Яремчанської міської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості та головним спеціалістом - інспектором праці  за допомогою безпосередніх візитів за місцем здійснення господарської діяльності, проводяться інформаційні заходи із суб’єктами господарювання щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

13:59 29.01.2020

Оголошено обласний конкурс на присвоєння звання «Кращий роботодавець року»

Конкурс на звання «Кращий роботодавець року»  проводиться з метою заохочення роботодавців до підвищення продуктивності праці, ефективності використання робочої сили та забезпечення гідної оплати праці, виробництва конкурентоспроможної продукції, робіт (послуг) на внутрішньому та зовнішньому ринках, збереження діючих та створення нових робочих місць, збільшення кількості працюючих, впровадження комплексного та системного підходу до створення належних умов праці.

11:09 22.01.2020

Мінімальні гарантії в оплаті праці

Відповідно до ст. 95 Кодексу законів про працю України та ст. 3 Закону України «Про оплату праці» мінімальна заробітна плата це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, а також погодинну норму праці (обсяг робіт).

11:38 10.01.2020