ОГОЛОШЕННЯ До уваги автоперевізників КОНКУРС!

Відповідно до cт. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України "Про автомобільний транспорт", постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», рішення виконавчого комітету Яремчанської міської ради від 28.04.2009 р. № 27 «Про  затвердження Регламенту проведення конкурсів  на перевезення пасажирів автомобільним  транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування» та від 25.05.2021 року № 50 «Про проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування в межах території Яремчанської міської територіальної громади»:

14:34 31.05.2021