Символіка

Герб та прапор міста Яремче

Опис герба

Герб міста Яремче являє собою традиційний геральдичий щит з відношенням сторін 1 : 1,4. У верхній частині герба розміщується надпис «Яремче» на білому тлі.

Нижня частина герба — зеленого кольору, який символізує Карпатські гори, багаті лісами, які оточують місто.

Ламане завершення зеленого фону символізує найвищу вершину Українських Карпат — Говерлу (2061м.). Біла смуга, що відмежовує синій і зелений фон, символізує білі снігові шапки, що підтримують небо.

На зеленому фоні — зображення компасу, накладеного на стилізоване зображення чарівної квітки — едельвейсу — символу краси гуцульського краю і розвитку туризму й відпочинку та дата заснування міста Яремче — 1787рік.

Опис прапора

Прапор міста Яремче являє собою трьохбарвне прямокутне полотнище, синьо — жовто — зеленого кольору.

Верхня частина прапора являє собою трикутник синього кольору. Нижня — жовте полотнище з долученими до нього з лівого боку трьома зеленими трикутниками. Поєднання синього та жовтого кольорів символізує приналежність міста до української Держави, а лінія з'єднання що стрімко здійнята вгору, уособлює собою схил найвищої точки України — Говерли.

Три, розташовані вертикально один під одним на жовтому фоні зелені трикутники, нагадують смереку, символізуючи собою вічнозелені Карпати.