Спільно вирішуємо питання зайнятості

Дата: 15.10.2019 09:24

10 та 11 жовтня 2019 року проведено нараду обласної служби зайнятості за підсумками роботи за січень-вересень 2019 року, за участю голова обласної організації Профспілки працівників державних установ України Ніна Гушпіт.

Директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк поінформував про ситуацію на ринку праці області.

«Ми працюємо злагоджено, плануємо конкретні кроки, виконуємо ті доручення, які на нас покладено, тому основною метою наради є посилення координації спільних дій між органами влади, служби зайнятості, профспілок, що призведе до покращення ситуації щодо зайнятості населення області», – звернувся до колег директор обласного центру зайнятості.

Н.Гушпіт подякувала за роботу кожного, зауваживши, що внесок у загальний результат дає кожен працівник.

Під час наради наголошено на необхідності активного інформування роботодавців про послуги та можливості служби щодо допомоги в підборі кадрів, особливостях роботи наших фахівців в об’єднаних територіальних громадах, проаналізовано результати надання послуг роботодавцям та шукачам роботи, пошуку претендентів на роботу методом рекрутингу, проведення профорієнтаційної роботи з безробітними, учнівською молоддю, професійного навчання, в т.ч. в Івано-Франківському ЦПТО ДСЗ.

Також проведено обговорення результатів роботи Галицької та Рогатинської районних філій.

На завершення наради В.Цимбалюк наголосив на значимості ефективного проведення дня керівника та навчання працівників в філіях, міському центрі зайнятості, ще раз подякував за роботу й побажав успішної праці з метою досягнення позитивних результатів.

Відділ інформаційної роботи

Івано-Франківського обласного центру зайнятості