ПОВІДОМЛЕННЯ про оголошення конкурсу з відбору суб»єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок на території м. Яремче з метою продажу

Дата: 07.10.2019 11:42

Комісія з проведення конкурсного відбору суб»єктів оціночної діяльності  у сфері оцінки земель та виконавців робіт із землеустрою, з метою продажу  земельних ділянок на території м. Яремче, оголошує конкурс з відбору суб»єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок з метою їх подальшого продажу.

Дата конкурсу – 22.10. 2019 року.

Місце проведення конкурсу – м. Яремче, вул. Свободи, 266 (приміщення Яремчанської міської ради, зал засідань, ІІ поверх)

Час проведення конкурсу -  11.00 год.

Основні характеристики земельної ділянки:

1. Земельна ділянка розташована за адресою: м. Яремче, вул. Свободи, 251

Площа – 0,0983 га

Термін виконання робіт – 15 робочих днів.

1. Земельна ділянка розташована за адресою: м. Яремче, вул. Петраша,

Площа – 0,0067 га

Термін виконання робіт – 15 робочих днів.

Конкурс здійснюється відповідно до Положення про конкурсний відбір суб»єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель та виконавців робіт із землеустрою, затвердженого рішенням Яремчанської міської ради від 30.12.2011 року № 165-8/2011 (далі – Положення).

Учасники конкурсу подають комісії такі документи:

• Заява на участь у конкурсі за встановленою формою;
  • Нотаріально засвідчену копію свідоцтва про реєстрацію суб»єкта підприємницької діяльності;
  • Нотаріально засвідчену копію статуту (юридична особа);
  • Копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до оціночних робіт;
  • Копію ліцензії на проведення оціночних робіт.

Заяву з конкурсною документацією слід подавати до виконавчого комітету Яремчанської міської ради на адресу: 78500, м. Яремче, вул. Свободи, 266 (відділ земельних ресурсів міськвиконкому). Телефон для довідок: (03434) 2-12-04.

Кінцевий термін подання документів учасниками конкурсу – 18.10.2019 року.