A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Яремчанська міська рада
Івано-Франківська область, Яремче

Реєстрація містобудівних умов та обмежень 2018 рік

Дата: 25.10.2019 10:47
Кількість переглядів: 134

Реєстрація містобудівних умов та обмежень 2018 рік

1 Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення

3 Бабинська Наталія Богданівна

4 Медяник Олег Григорович

5 Медяник Оксана Федорівна

6 Романченко Володимир Ілліч

7 Романченко Володимир Ілліч

8 Федченко Володимир Олексійович

9 Шкварилюк Олександра Василівна

10 Шкварилюк Олександра Василівна

11 Кондрат Мирон Миколайович

12 Втерковська Ольга Віталіївна, Гнатів Андрій Андрійович, Конрад Юрій Модестович, Пастернак Олексій Станіславович

14 ТзОВ «СЕЗАВ ІНВЕСТ»

15 Клочко Олександр Михайлович

16 Кузнєцов Володимир Олексійович

17 Кузнєцов Володимир Олексійович

18 Кіпер Ірина Володимирівна

19 Кучеренко Віталій Володимирович

20 Ткач Ірина Миколаївна

21 Качур Василь Олегович

23 Яніцька Олена Іванівна

24 Биче Дмитро Юрійович

26 Купранець Михайло Григорович

28 Федик Крістіна Тарасівна

29 Кавлак Василь Миколайович

30 ТзОВ «ГАЛИЧ АГРО-СЕРВІС»

31 Бринзак Володимир Михайлович

32 Березан Володимир Миколайович

33 Кравченко Наталія Феодосіївна

34 Савка Галина Йосипівна

35 ТзОВ «ЛІТІЙ ІНКОМ ІНВЕСТ»

36 ПП «В.І.В.»

37 Бабій Іван Іванович

38 Сапіжак Наталія Василівна, Сапіжак Іван Ігорович

40 Романович Валентина Йосипівна

41 Зінченко Валерій Михайлович

42 ТзВО "Літій Інком Інвест"

43 Васьків Уляна Ярославівна

44 Крулько Василь Іванович

45 ТзОВ «АТБ-ІНВЕСТ»

46 Релігійна громада Введення в храм Пресвятої Богородиці Коломийсько-Чернівецької єпархії Української Греко-Католицької церкви с.Поляниця

47 ТзОВ «ВЕСТ ХІЛЛ»

48 Поп Юрій Юрійович

49 Князевич Денис Дмитрович

50 Григорук Оксана Михайлівна

51 Бойчук Уляна Василівна

52 Влад Іван Васильович, Влад Олена Іванівна

53 Дрізліх Костянтин Леонідович

54 Журавінський Валерій Казимирович

55 Антонець Сергій Вадимович

56 Кодзаєва Тетяна Едуардівна

57 Кривко Тетяна Миколаївна

58 ТзОВ «АЛЬФА-БІЛДІНГ ГРУП»

59 Кулик Роман Романович, Кулик Алла Віталіївна

60 Пуйда Іван Михайлович

61 Литвин Василь Васильович

62 Литвин Василь Васильович

63 Литвин Василь Васильович

64 ТОВ «БУКОВЕЛЬ»

65 ТОВ «БУКОВЕЛЬ»

66 ТОВ «ТР-ТУР»

67 Микуличинська сільська рада

68 Барчук Павло Любомирович

69 Піман Руслана Іванівна

71 ТзОВ «ГАЛИЧ АГРО-СТЕК» Фірман Володимир Зіновійович

72 Кавлак Василь Миколайович

73 Старунчак Наталія Михайлівна

74 ТОВ «Буковель»

75 ДВНЗ "Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника"

76 Департамент будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської ОДА

77 Ханін Юрій Володимирович

78 Люшняк Микола Володимирович

79 Фірман Володимир Зіновійович Люшняк Микола Володимирович

80 Рогатюк Василь Васильович

81 Приймак Світлана Тодорівна

82 Михайлинин Наталія Миколаївна

83 Якуба Микола Володимирович

84 Марійчин А.А,

86 Фреїшин Валерія Ярославівна

87 Венгриняк Євгенія Петрівна, Руснак Володимир Ілліч, Скринчук Василь Степанович

88 Тарнавська Рената Володимирівна

89 ТОВ «Буковель»

92 Бондарюк Наталя Володимирівна

93 Ільїна Олена Володимирівна

94 Лутчак Василь Федорович

95 Човганюк Володимир Васильович

97 Сандуляк Петро Ярославович

98 Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області

99 Йовдій Василь Васильович

100 Йовдій Марія Василівна

101 ТОВ «Буковель»

102 Купранець Михайло Григорович

103 Сандуляк Петро Ярославович

104 Крупка Микола Петрович

105 Мартин Роман Михайлович

106 Аксюта Оксана Віталіївна, Піщанський Сергій Віталійович

108 ТОВ «Буковель»

109 Виконавчий комітет Яремчанської міської ради Івано-Франківської області

110 Коломієць Тетяна Володимирівна

111 Воянський Ігор Павлович

112 Човганюк Володимир Васильович

113 Бабинський Олександр Миколайович

114 Медяник Олег Григорович

115 Ткач Віталій Дмитрович

116 Ткач Ірина Миколаївна

117 Втерковська Ольга Віталіївна, Гнатів Андрій Андрійович, Пастернак Олексій Станіславович

118 Терлецький Ігор Миронович

119 Бабинський Микола Васильович

120 Бабинська Наталія Василівна

121 Дундяк Ольга Михайлівна

122 Човганюк Руслана Василівна

123 Бабинська Наталія Богданівна

124 Русанова Ольга Олегівна

125 Ліщина Олександр Володимирович

126 Яковина Андрій Романович

127 Кацупеєв Олександр Володимирович

128 Оленчук Олексій Дмитрович, Оленчук Ярослав Дмитрович

129 ТзОВ «МБС-Укрінвест»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь