Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю…

Дата: 28.10.2019 08:10

27 жовтня 2019 року у м. Коломия відбувся VI-ий фестиваль духовної пісні "Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю", присвячений  року сім'ї , 135-літтю з дня народження та 60-літтю з дня смерті блаженного священномученика Миколая Чарнецького.

Фестиваль розпочався Архиєрейською Літургією у Соборі Преображення Господнього за участю Владики Коломийської єпархії кир Василія Івасюка та священнослужителів Прикарпатського краю.

Яремче представляли талановиті співачки –  тріо Будинку культури м. Яремче у складі Оксани Бойко, Мар’яни Захарин і Світлани Абрамюк , які виконали пісню  «Навчи мене, Маріє» та пісню, написану нашим місцевим поетом-піснярем Михайлом Ровенком «Празник Іллі у Дорі», а також солістка-вокалістка Будинку культури м. Яремче  Оксана Бойко виступила з піснею «Хрест – крила…».

Глядачі були приємно вражені виступом дівчат, гучними оплесками вітали і проводжали зі сцени.

Хай Матінка Божа благословить всіх учасників фестивалю, обдарує ласками і щедротами, допоможе жити в мирі і любові серед буденних сірих днів нашого життя….

Методцентр Будинку культури м. Яремче