Виробництво будівельної продукції підприємствами Івано-Франківської області у січні–вересні 2019 року

Дата: 28.10.2019 13:29

Головне управління статистики інформує. У січні–вересні  2019р. обсяг виробленої будівельної продукції підприємствами області склав 2091,1  млн.грн або 1,8% загальнодержавного обсягу будівництва.                      За обсягом виробленої будівельної продукції Івано-Франківщина посіла             13 місце  серед регіонів України.

Індекс будівельної продукції порівняно з січнем–вереснем 2018р. становив 94,4%. Зведення  будівель у січні–вересні 2019р. порівняно                         з  січнем–вереснем попереднього року збільшилося  на 26,3%,  у  тому  числі житлових –  у 1,7 раза.       Водночас зведення нежитлових будівель зменшилося на 0,5%. Індекс  будівництва інженерних споруд склав 72,9%.

Обсяги нового будівництва, реконструкції та технічного  переоснащення становили 76,6% від загального обсягу виробленої будівельної продукції, капітального і поточного ремонту – 17% та 6,4% відповідно.

Довідки за телефоном: (0342) 79-20-13; e-mail:

fgus@ifstat.gov.ua

Більше інформаціїі: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-BUD.htm