Проведено чергове засідання Міжвідомчої ради міськвиконкому з питань сім`ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім`ї та протидії торгівлі людьми

Дата: 22.11.2019 13:05

20 листопада 2019 року під головуванням керуючого справами міськвиконкому (координатора з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі) Олександра Шимка проведено чергове засідання Міжвідомчої ради міськвиконкому з питань сім`ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім`ї та протидії торгівлі людьми. У засіданні взяли участь працівники управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Яремчанської міської ради, сектору Яремчанського відділення поліції Надвірнянського відділу поліції України ГУНП Івано - Франківської обл., служби у справах дітей міськвиконкому, Яремчанської міської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, відділу «Яремчанське бюро правової допомоги».

На засіданні розглядалися питання щодо результатів проведення інформаційної кампанії до Європейського дня протидії торгівлі людьми (18 жовтня) та обговорення спільних заходів щодо проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» з 25 листопада по 10 грудня.

Головною метою заходу було напрацювання рекомендацій щодо взаємодії всіх суб`єктів, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.