До уваги надавачів туристичних послуг!

Дата: 28.11.2019 15:22

Запрошуємо місцевих підприємців, директорів, менеджерів, працівників туристичної сфери, відповідальних за участь у виставках, взяти участь у практичному семінарі для експонентів та організаторів міжнародних виставок і конференцій Premier EXPO, який відбудеться 5 грудня в Києві в МВЦ, пав. 3А к/з №14, Броварський проспект, 15, з 10 до 18 години.

Семінар буде проводити автор практичного посібника «Як отримувати від виставок максимальну вигоду», генеральний директор агентства виставкового консалтингу «Експо ефект» Микола Карасьов, який має багаторічний досвід роботи у виставковій індустрії, професійну педагогічну освіту й ораторську майстерність ведучого.

Під час семінару розглядатимуть «Формулу експоефективності»: як заздалегідь розрахувати середню кількість контактів із відвідувачами виставки, необхідну кількість співробітників для роботи на стенді, норму контактів, середню кількість і приблизний обсяг продажів за підсумками виставки та багато іншого.

Для того, щоб взяти участь у семінарі, потрібно заповнити форму реєстрації за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScPJEOaQtjf5DzZ0Qb8Ilvbw6uz0P9sp2wr5dE7aBRqkuAY_Q/viewform або зателефонувати +38 (044) 496 8645.

Відділ туризму та зовнішніх зв’язків міськвиконкому.