Творімо добро разом: соціальний захист людей з інвалідністю

Дата: 13.12.2019 13:51

Сьогоднішній день є нагадуванням про те, що держава повинна і може робити для людей з інвалідністю. Зокрема, гарантування права на працю для зазначеної категорії громадян є невід’ємною передумовою для їх соціалізації в суспільстві, розкриття творчих здібностей і розширення самостійності.

Протягом 10 місяців цього року за сприяння Івано-Франківської обласної служби зайнятості було працевлаштовано 11,9 тисяч осіб з інвалідністю, що на ____ більше, ніж за цей же період минулого року, однак станом на початок листопада близько _____ все ще лишаються безробітними, що змушує службу зайнятості тримати це питання в пріоритеті.

Ми готові надавати допомогу особам, котрі не можуть сьогодні знайти роботу відповідно до своїх професійних бажань. З початку року профорієнтаційні послуги отримали ___ безробітних осіб з інвалідністю, що на ____% більше, ніж у січні-жовтні 2018 року.

Окремо хочеться наголосити на соціальній відповідальності роботодавців, які працевлаштовують осіб з інвалідністю. Станом на 1 листопада кількість вакансій, на які могли бути працевлаштовані особи з інвалідністю, становила 9,1 тис. одиниць, що на 11% більше, ніж на цю ж дату 2018 року. Закликаємо бізнес активніше створювати інклюзивний робочий простір та якнайширше використовувати професійні можливості людей з інвалідністю.

Інклюзивне суспільство для нас починається саме зі сфери зайнятості. Наша служба готова стати надійним помічником усім, хто цього потребує.

Відділ інформаційної роботи

Івано-Франківського обласного