Посів культур озимих під урожай 2020 року

Дата: 02.01.2020 10:42

Головне управління статистики інформує. Посів культур озимих на зерно та зелений корм під урожай 2020р. господарствами усіх категорій проведено на площі 94 тис.га, що на 0,4% менше, ніж у попередньому році, у т.ч. підприємствами засіяно 70,1 тис.га (на 0,7% менше), господарствами населення – 23,9 тис.га (на 0,5% більше).

Посіви озимих культур зернових на зерно, на які припадає  74,6% площ озимини (торік – 70,5%), у п.р. порівняно з попереднім роком розширено                         на 3,7 тис.га або на 5,5% і ними засіяно 70,2 тис.га. У їх структурі частка пшениці озимої становить 78% (у структурі площ під урожай 2019р. – 77,8%),  ячменю – 19,6%  (16,7%).

Під ріпаком озимим на зерно зайнято 23,6 тис.га, що на 14,7% менше, ніж на 1 грудня 2018р.

Станом на 1 грудня 2019р. підприємствами оранку на  зяб  проведено  на  площі 52,4 тис.га,  що  на  1,2%  менше,  ніж  торік.

Довідки за телефоном: (0342) 79-20-13, e-mail:ifgus@ifstat.gov.ua.

Більше інформації: http:// www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-SG.HTM