До уваги роботодавців!!!

Дата: 29.01.2020 13:59

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука від 22.01.2020 року №2313/0/1-20 про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами та з метою інформування роботодавців та фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність на території міста, головним спеціалістом з оплати праці управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Яремчанської міської ради спільно з працівниками Пенсійного фонду, Яремчанської міської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості та головним спеціалістом - інспектором праці  за допомогою безпосередніх візитів за місцем здійснення господарської діяльності, проводяться інформаційні заходи із суб’єктами господарювання щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Зокрема спеціалісти  інформують працівників та керівників суб’єктів господарства у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Також зазначимо, що працівник, який працевлаштований офіційно може розраховувати  на своєчасну виплату заробітної  плати у розмірі не менше мінімальної, яка встановлена чинним законодавством України. Окрім цього офіційно працевлаштований громадянин має право на виплату усіх соцгарантій ( лікарняні, відпустки і т.д) згідно чинного законодавства України.