Принципова позиція органів прокуратури щодо повернення державі незаконно переданих земель природно-заповідного фонду.

Дата: 30.01.2020 10:30

Яремчанським відділом Надвірнянської місцевої прокуратури вжито заходи представницького характеру з метою захисту інтересів держави у сфері охорони земель природно-заповідного фонду шляхом подачі позовних заяв в інтересах держави в особі Міністерства енергетики та захисту довкілля України та Карпатського національного природного парку про визнання незаконним та скасування рішень Микуличинської сільської ради, визнання недійсним державних актів на право власності на земельні ділянки та витребування земельних ділянок.

Так, досудовим розслідуванням в об’єднаному кримінальному провадженні за ч. 1, 2 ст. 358 КК України встановлено, що внаслідок підробки технічної документації, з державної власності та постійного користування Карпатського НПП незаконно вилучено земельні ділянки загальною площею 0,55 га.

З метою вирішення питання щодо повернення державі особливо цінних земель загальною площею 0,55 га, органами прокуратури, протягом поточного року, подано відповідні позовні заяву до суду на загальну суму 1 092 728 грн. На даний час справи перебувають на розгляді в суді.

Начальник Яремчанського відділу

Надвірнянської місцевої прокуратури                                                                       В. Федорчук