Дата: 14.02.2020 11:39

13 лютого 2020 року відбувся семінар-навчання з працівниками міських, районних та міськрайонних філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості та Івано-Франківського міського центру зайнятості на тему «Якість надання соціальних послуг шукачам роботи та зареєстрованим безробітним – головний акцент у роботі кар’єрних радників».

Розпочав захід заступник директора Івано-Франківського обласного центру зайнятості Тарас Басюга, який поінформував про результати діяльності Івано-Франківської обласної служби зайнятості за січень 2020 року та пріоритети у роботі служби зайнятості на 2020 рік.

Він зазначив: «Робота філій обласного центру зайнятості та міського центру зайнятості має бути якісною, злагодженою і спрямованою на задоволення кадрових потреб роботодавців та якнайшвидше повернення безробітних громадян до трудової діяльності».

Під час навчання поінформовано про організацію роботи щодо працевлаштування вразливих на ринку праці груп населення, соціального супроводу при працевлаштуванні та після працевлаштування за підходом кейс-менеджменту, про особливості надання профорієнтаційних послуг клієнтам служби зайнятості та ефективність організації професійного навчання зареєстрованих безробітних.

На завершення заходу, учасники семінару-навчання мали можливість обмінятися досвідом практичної роботи у напрямку підвищення якості надання послуг клієнтам служби зайнятості та поставити доповідачам ті питання, вирішення яких дасть можливість підвищити ефективність надання соціальних послуг клієнтам служби зайнятості.

Відділ інформаційної роботи

Івано-Франківського обласного