7,7 тисяч прикарпатців знайшли місце праці

Дата: 23.03.2020 16:57

На Івано-Франківщині кількість осіб, працевлаштованих протягом січня-лютого 2020 року за сприяння служби зайнятості, становила 7,7 тисячі.

Як зазначив директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк, на нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю на оплату єдиного внеску працевлаштовано 107 безробітних, в тому числі 23 особи, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 84 особи, які працевлаштовані на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності. Крім того 1,0 тис. осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Набували нових професій та підвищували кваліфікацію 1,7 тис. безробітних. Ваучер на навчання та підвищення кваліфікації у січні-лютому 2020 року отримали 9 осіб.

Кількість осіб, охоплених профорієнтаційними послугами, у січні-лютому 2020 року становила 23,7 тис. осіб.

Відділ інформаційної роботи

Івано-Франківського обласного