Надання неправомірної вигоди!

Дата: 30.03.2020 14:21

Яремчанським відділом Надвірнянської місцевої прокуратури протягом поточного року скеровано до суду два кримінальні провадження за ст. 369 КК України за фактами надання неправомірної вигоди працівникам поліції.

Згідно ст. 369 Кримінального кодексу України пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй або третій особі неправомірну вигоду, а так само надання такої вигоди за вчинення чи невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища – карається позбавленням волі на строк до 4 років.

Прокуратура в черговий раз наголошує про кримінальну відповідальність не тільки за отримання неправомірної вигоди, а і за пропозицію, обіцянку чи надання такої вигоди.

Також, Ви можете повідомити про факти корупційних правопорушень до Яремчанського відділу Надвірнянської місцевої прокуратури за адресою:

м. Яремче, вул. Руднєва, 13, тел. (0-34-34) 2-31-15

Начальник Яремчанського відділу

Надвірнянської місцевої прокуратури                                   Володимир ФЕДОРЧУК