Вебінар - форма роботи служби зайнятості в умовах карантину

Дата: 18.05.2020 13:52

Основною формою комунікації в службі зайнятості до завершення карантину залишається спілкування в дистанційному форматі, тому фахівці з профорієнтації філій та центру зайнятості Івано-Франківської області продовжують зустрічатися з зареєстрованими безробітними та шукачами роботи онлайн, застосовуючи найбільш поширений та зручний варіант проведення заходів - вебінар.

Це нова форма профорієнтаційної роботи в службі зайнятості, яка допомагає провести онлайн-зустріч на такі теми: «Інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості», «Електронні сервіси державної служби зайнятості», «Сучасні джерела інформації про вакансії», «Підготовка резюме», «Онлайн-співбесіда з роботодавцем» тощо.

Під час вебінарів його учасники мають можливість дізнатися про соціальні послуги, які надає служба зайнятості в дистанційному режимі (онлайн),  електронні сервіси державної служби зайнятості та про сучасні джерела інформації про вакансії, а також можуть ознайомитися з методами пошуку роботи в дистанційному режимі, особливостями ведення ділової розмови онлайн, оволодіти навичками підготовки до онлайн-співбесіди з роботодавцем та написання резюме для ефективного його використання у пошуку роботи

Усім, хто бажає взяти участь у вебінарах, слідкуйте за анонсами на сторінках філій та центру зайнятості Івано-Франківщини в соціальній мережі Фейсбук і надсилайте листа про участь у заходах на e-mail адресу філій та центру зайнятості, вказавши тему та дату заходу.

Електронні адреси дивіться за посиланням https://ifr.dcz.gov.ua/anonspodiya/nomery-telefoniv-garyachyh-liniy-ta-perelik-elektronnyh-skrynok-filiycentriv-zaynyatosti.

Відділ інформаційної роботи

Івано-Франківського обласного