Платники Надвірнянського управління заборгували понад 11 млн грн єдиного соціального внеску

Дата: 28.05.2020 11:47

На жаль, є такі платники податків, які протягом тривалого періоду не сплачують єдиний внесок. На сьогоднішній день заборгованість зі сплати ЄСВ в цілому по Надвірнянському управлінні становить 11 млн 98 тис. грн, в тому числі по по Яремчанській міській раді 1 млн 826 тис.грн.

З початку 2020 року Надвірнянським управлінням направлено для виконання до державної виконавчої служби 236 узгоджених вимог на загальну суму боргу 1 млн 823 тис.грн., в тому числі по Яремчанській ДПІ 79 вимог на суму250 тис.гривень.

Також, сформовано та направлено боржникам 786 вимог по ЄСВ на суму 9 млн. 978 тис.грн., в т.ч. 42 по юридичних особах на суму 1 млн.565 тис.грн. та по фізичних особах в кількості 744 вимог на суму 8 млн.413 тис.гривень.

Надходження від заходів стягнення в рахунок погашення заборгованості з єдиного внеску на загальнообов»язкове державне соціальне страхування з початку року забезпечено в сумі 65 тис.грн., в тому числі від державної виконавчої служби 32,3 тис.гривень.

Звертаємося до суб’єктів господарювання погасити заборгованість зі сплати ЄСВ та не допускати в подальшому виникнення боргу. З метою недопущення виникнення та зростання штрафних санкцій та пені, платник самостійно може дізнатись про наявність/відсутність заборгованості в такий спосіб:

-звіривши розрахунки в Центрі обслуговування платників за місцем його реєстрації;

-скориставшись власним «Електронним кабінетом платника податків» за умови наявності особистого ЕЦП;

-скориставшись послугою «Дізнайся більше про свого бізнес партнера» на сайті ДПС України та субсайті територіальних органів ДПС.