Щиро вітаємо всіх з Днем Європи в Україні!

Дата: 15.05.2020 09:32

Шановні земляки!
Щиро вітаємо всіх з Днем Європи в Україні!
Цього дня маємо чудову нагоду разом з іншими європейськими народами продемонструвати єдність в утвердженні спільних цінностей та побачити нові перспективи розвитку Об’єднаної Європи.
Знаходячись практично в центрі Європейського континенту, наша держава вже зробила рішучі кроки в напрямку вступу до європейської спільноти.
Відзначаючи День Європи, ми вкотре підтверджуємо своє прагнення стати частиною євроспільноти. Ми демонструємо, що бути повноправним членом Євросоюзу – це не тільки державна політика, а щире бажання українців. І цей вибір є вільним і усвідомленим!
Бажаємо вам усім усього найкращого: здоров’я, радості, благополуччя, натхнення, щастя, успіхів у всіх  справах та здійснення мрій.
Давайте об’єднаємо наші зусилля для прискорення євроінтеграційних процесів в Україні, впровадження європейських цінностей і зміцнення дружби та миру в нашій країні, в Європі та у всьому світі.
Зі святом!

ВІДДІЛ ТУРИЗМУ ТА ЗОВНІШНІХ ЗВ’ЯЗКІВ