Стажування безробітних не може зупинити навіть карантин

Дата: 15.06.2020 14:19

У час пандемії коронавірусу, коли навчання в групах слухачів призупинене, найбільш актуальним і доступним різновидом професійного навчання для безробітних є стажування на робочому місці у роботодавця-замовника кадрів.

На стажування направляються безробітні, які раніше здобули професійну освіту і потребують досвіду практичної роботи (розширення компетенції) за набутою професією (спеціальністю) або ті, які тривалий час не працювали і бажають відновити чи удосконалити свої знання, уміння та навички в практичній діяльності.

Стажування безробітних проводиться за умови подальшого працевлаштування їх на конкретні робочі місця, що передбачено договором.

Протягом січня-травня 2020 року за направленням служби зайнятості області проходили стажування безпосередньо на робочому місці 1444 безробітні особи. Рівень працевлаштування після закінчення стажування складає 84,0 відс.

Зокрема, на замовлення роботодавця Коломийського району ПП «Степан Мельничук» в травні 2020 року проходили стажування та були  працевлаштовані після його закінчення 34 безробітні особи на наступні  посади: економіст - 5 осіб, адміністратор – 2, кухар – 2, плодоовочівник – 4,    тваринник – 8, слюсар-ремонтник – 4, водій автотранспортних засобів – 5, тракторист – 3, свинар - 1.

Відділ інформаційної роботи

Івано-Франківського обласного