За результатами позапланової перевірки Держпродспоживслужби споживачеві повернули 12750 грн. за ненадані послуги

Дата: 15.06.2020 14:32

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звернувся споживач із заявою про те, що ним було укладено договір купівлі-продажу щодо виготовлення та придбання вхідних дверей.  Даний договір вступив в силу після підписання споживачем і ФОП та повинен був бути виконаний протягом 30-ти календарних днів.

Однак, суб’єкт господарської діяльності даний договір не виконав. Тому споживач звернувся до Головного управління для вирішення питання щодо повернення коштів за невиконання умов договору.

Державними інспекторами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області було проведено позаплановий захід державного нагляду (контролю) та надано припис щодо розірвання договору та повернення коштів в сумі 12750,0 грн.

Даний припис суб’єктом господарювання було виконано та повернуто споживачу кошти за ненадані послуги.

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області   (76019 м. Івано-Франківськ, вул. Берегова, 24, тел. 51-13-89,  ifdergprod@vetif.gov.ua)