ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ, ЯКІ НАДАЮТЬ ПОСЛУГИ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ НА КВАДРОЦИКЛАХ,  ДЖИПАХ ТА ЗДІЙСНЮЮТЬ КІННІ ЕКСКУРСІЇ!!!

Дата: 07.07.2020 16:23

Просимо підприємців, які надають послуги з перевезення на квадро циклах,  джипах та конях,  до 31 липня 2020 року привести свою підприємницьку діяльність відповідно до чинного законодавства:

1. Зареєструватися як ФОП та обрати відповідний КВЕД у відділі державної реєстрації міськвиконкому (вул. Свободи, 266, м.Яремче, вхід зі сторони залізничного вокзалу).
  2. Стати на облік у Яремчанській державній податковій інспекції (вул.Курортна, 4/2, м.Яремче) та обрати групу оподаткування.
  3. Звернутись у Центр надання адміністративних послуг із заявою про дозвіл на розміщення транспортного засобу (вул. Свободи, 266, м.Яремче, вхід зі сторони залізничного вокзалу).
  4. До 31.07.2020 року надати у відділ туризму та зовнішніх зв’язків міськвиконкому схеми та інформацію про маршрути, на яких здійснюються екскурсії на конях, квадро циклах та джипах.                                           З метою недопущення порушень правил дорожнього руху, та дотримання заходів безпеки під час експлатації квадроциклів, джипів та інших транспортних засобів на території Яремчанської міської ради громадяни, які здійснюють дану діяльність повинні дотримуватись наступних заходів;

-страхування особи, яка користується послугою від нещасного випадку;

-перед виїздом на маршрут особа, яка надає послугу, повинна проводити роз'яснювальну бесіду щодо дотримання безпеки під час руху;

-заборона керування транспортним засобом неповнолітньою особою;

-заборона керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння.

Відділ туризму та зовнішніх зв’язків міськвиконкому