До уваги юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Відділ державної реєстрації Яремчанського міськвиконкому повідомляє!!!

• 347

Міністерство юстиції України запускає новий Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. У зв’язку з цим, із 7 до 16 серпня 2020 року, у період впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру, документи, що подаються для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, не прийматимуть. Просимо вибачити за тимчасові незручності та запланувати проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань до 5 серпня або ж після 16 серпня 2020 року.