Вулична акція «#ПротиДій торгівлі людьми»

Дата: 30.07.2020 17:14

Сьогодні у центральній частині міста Яремче відбулася вулична акція  до відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми. Працівниками управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Яремчанської міської ради спільно з  Яремчанською міською філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості, відділу «Яремчанське бюро правової допомоги» роздано  інформаційні матеріали, буклети, пам'ятки,  які містять інформацію про проблему торгівлі людьми, види допомог особам, які постраждали від торгівлі людьми та інформацію для громадян, які збираються працювати за кордоном.

Громадяни повинні знати свої права й бути готовими їх захистити.

Слід мати на увазі, що багато з тих, хто став жертвами торгівлі людьми, не готові визнати себе постраждалими, або через брак розуміння цього явища, або через страх, сором чи зневіру в можливість отримати допомогу.

Зазвичай пильність, обережність може врятувати як власне життя, так і життя близьких та рідних.

Більше інформації з питань протидії торгівлі людьми можна дізнатися на сторінках «#працюй безпечно» у мережі Фейсбук та Інстаграм, за посиланням:

https://instagram.com/work_safe_ua?igshid=11h7dk9v6gw2u та