Про промислове виробництво в Івано-Франківській області у січні–серпні 2020 року

Дата: 28.09.2020 19:05

Головне управління статистики інформує. У січні–серпні 2020р. індекс промислової продукції в області склав 91% (в Україні – 92,6%), що відповідає 17 місцю серед регіонів держави.

На підприємствах добувної промисловості та розроблення кар’єрів порівняно з січнем–серпнем 2019р. індекс промислової продукції становив 102,4%, переробної – 95,6%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 70,8%.

Збільшення випуску продукції проти січня–серпня 2019р. одержано у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції на 10,6%, добуванні сирої нафти та природного газу – на 2,6%, машинобудуванні – на 1,6%, у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 0,9%. Зменшення випуску продукції спостерігалося у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції (на 2%), харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (на 12,5%), у добуванні інших корисних копалин та розробленні кар’єрів (на 25,9%), виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності (на 26,2%), текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 27%), виробництві, передачі та розподіленні електроенергії (на 30,5%).

У серпні 2020р. проти попереднього місяця індекс промислової продукції склав 99,6%. Зменшення обсягів промислового виробництва у серпні 2020р. порівняно з липнем 2020р. відбулося у більшості галузей промисловості (на 3,2–20,5%), крім підприємств з добування сирої нафти і природного газу; виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічній діяльності; виробництва хімічних речовин і хімічної продукції; гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції, де приріст продукції склав 0,6–6,7%.

У порівнянні з відповідним місяцем попереднього року індекс промислової продукції у серпні 2020р. склав 92,6% (у липні 2020р. – 100,6%).

Довідка: тел. (0342)79-20-57; e-mail: ifgus@ifstat.gov.ua.

Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-PROM.htm