Служба зайнятості – демобілізованим учасникам АТО/ООС

Дата: 12.10.2020 08:52

З метою сприяння зайнятості військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції/операції об’єднаних сил, Івано-Франківською обласною службою зайнятості здійснюється комплексна система заходів та створені належні умови для їх обслуговування.

Протягом січня-вересня 2020 року послуги служби зайнятості області отримували 583 демобілізовані військовослужбовці, які брали участь в антитерористичній операції, із них 550 осіб отримували допомогу по безробіттю. За сприяння служби зайнятості працевлаштовано 101 військовослужбовця, 27 осіб взяли  участь у  громадських та інших роботах тимчасового характеру. За даний період 20 учасників АТО/ООС охоплено професійним навчанням.

Проводиться активна інформаційно-роз’яснювальна робота з роботодавцями, обговорюються особливості роботи з даною категорією громадян, висвітлюються питання дотримання вимог діючого законодавства у сфері забезпечення гарантій зайнятості.

Також працівниками служби зайнятості з початку року для учасників АТО/ООС проведено 39 групових профорієнтаційних заходів за участю 332 осіб.

Обласною службою зайнятості заплановано проведення протягом вересня-жовтня 2020 року комплексу безкоштовних семінарів та вебінарів з даною категорією осіб, основною метою яких є інформування про актуальні на ринку праці професії та спеціальності, перспективи розвитку підприємництва в регіоні, можливості відкриття власного бізнесу для максимальної адаптації та інтеграції в суспільному житті. У вересні 2020 року уже проведено 7 таких зустрічей для 73 учасників АТО/ООС.

Станом на 01.10.2020 продовжували отримувати послуги служби зайнятості 244 особи даної категорії.

Відділ інформаційної роботи

Івано-Франківського обласного