Європейський день боротьби з торгівлею людьми!

Дата: 19.10.2020 10:18

18 жовтня у Європейський день боротьби з торгівлею людьми відбулася презентація фільму, який розкриває проблему сучасного рабства.

Світова спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який започатковано Європейським парламентом у 2007 році як день консолідації зусиль з підвищення рівня обізнаності щодо проблеми торгівлі людьми та формування небайдужості громадськості до цього явища.

Фільм про те, як виглядає проблема торгівлі людьми та які є ефективні стратегіі? боротьби з нею.

Тут ви почуєте історіі? порятунку та трансформаціі?, поради, які допоможуть тобі розпізнати постраждалого від торгівлі людьми та вчасно повідомити про це відповідним органам.

Спільними зусиллями нам вдасться подолати проблему сучасного рабства всюди та назавжди!

Коли наші рідні, друзі, сусіди, все наше оточення дізнається про те, як може виглядати процес вербування, як розпізнати ненадіи?ного роботодавця та до кого звернутись за консультацією та допомогою, нам вдасться зупинити поширення проблеми торгівлі людьми.

В наших силах зробити значно більше, ніж нам часом здається!

Влучна порада знаи?омому, якии? шукає працевлаштування, профілактичнии? буклет, що вчасно потрапляє в руки підлітку, якого запрошують працювати на небезпечне будівництво, репост у соціальніи? мережі, якии? зупинить старшокласницю від надсилання інтимних фотографіи? віртуальному другу – такі прості діі? здатні вплинути на статистику торгівлі людьми.

З 18 жовтня відео буде доступне для кожного на YouTube-каналі та офіційній сторінці Мінсоцполітики у соціальній мережі Facebook за посиланнями: