Торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом!!!!

Дата: 19.10.2020 16:35

Торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, порушенням прав людини. Факт його відзначення є нагадуванням про актуальність проблеми торгівлі людьми, а також необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідуванні злочинців, надання допомоги постраждалим, ведення превентивної роботи. Не байдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні – запорука успішної боротьби з проблемою.

В Україні надається державна підтримка особам, які постраждали від торгівлі людьми, зокрема психологічна, соціально - педагогічна, соціально - медична, юридична, допомога у працевлаштуванні та перекваліфікації, тощо, виходячи з особистих потреб постраждалої особи, в тому числі і одноразова матеріальна виплата.

Національна «гаряча» лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів за номерами 527 (з мобільних) або 0 800 505 501 (зі стаціонарних) консультує абонентів та абоненток, які потрапили у ситуацію торгівлі людьми або потребують інформації перед виїздом за кордон на роботу, навчання, одруження тощо. «Гаряча» лінія анонімна, конфіденційна та безкоштовна.

Пропонуємо переглянути відеоролики із протидії  торгівлі людьми:

Трудова експлуатацiя

Сексуальне рабство