Виробництво будівельної продукції підприємствами міст і районів1 Івано-Франківської області у січні–вересні 2020 року

Дата: 05.11.2020 10:20

Головне управління статистики інформує. У січні–вересні 2020р. обсяг виробленої будівельної продукції підприємствами області склав 2162,9 млн.грн. Індекс будівельної продукції порівняно з січнем–вереснем 2019р. становив 97,8%.

Значні обсяги будівництва забезпечили підприємства обласного центру 59,4% загальнообласного обсягу. Cеред районів та міст обласного значення найбільшою є питома вага Тисменицького району (6,9%), міста Калуша та Калуського району  (по 6,1%), Косівського району (5,6%).

У порівнянні з січнем–вереснем 2019р. зростання обсягів виробленої будівельної продукції досягнуто підприємствами міст Коломиї (у 2 рази),  Болехова (у 1,5 раза),  Калуша (на 37,1%), Бурштина (на 34,7%) та Тлумацького (у 2,2 раза), Городенківського (у 2 рази), Тисменицького (у 1,9 раза), Богородчанського, Калуського і Надвірнянського (у 1,6 раза),  Долинського (на 5,1%), Косівського (на 2,8%) районів. Водночас, скорочення обсягів будівництва відбулось у місті  Івано-Франківську (на 14,1%),  Верховинському  і Коломийському (у 3,5 раза), Рожнятівському (на 36,8%), Рогатинському  (на 24,5%), Галицькому (на 19,7%) та Снятинському (на 7,7%) районах.

Частка робіт з нового будівництва переважала в обсягах будівельної продукції, що вироблена  будівельниками  Тисменицького (56,3%), Рожнятівського (53,7%), Коломийського (51,3%) районів; з ремонту (капітального та поточного) –  Городенківського (100%), Тлумацького (96,1%), Рогатинського (95,3%), Долинського (65,8%), Надвірнянського (60,7%), Галицького (57,9%), Верховинського (47%)  районів, міст Коломиї (86,1%), Калуша (73,6%) і Бурштина (51,1%); реконструкції та технічного переоснащення – Снятинського (94%), Калуського (93,8%), Косівського (56,8%), Богородчанського (55,7%) районів, міст Болехова (83%) та Івано-Франківська (49%).

1 Інформація по містах обласного значення та районах наведена відповідно до адміністративно-територіального устрою, який діяв до набрання чинності постановою Верховної Ради України  від   17 липня 2020 року №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів». Фото без опису