Список депутатів Яремчанської міської ради відповідно до протоколу Яремчанської міської ТВК №58 від 01.11.2020 року.

Дата: 06.11.2020 16:00

1. Баюрак Андрій Васильович,  1975 р.н., ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА»

2. Жіляк Петро Юрійович , 1993 р.н. ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА»

3. Крайлюк Ольга Андріївна, 1983 р.н., ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА»

4. Галайко Віра Василівна,  1969 р.н.,  Івано-Франківська обласна організація Політичної партії "Об"єднання "САМОПОМІЧ"

5. Біланюк Роман Васильович, 1975 р.н., Івано-Франківська обласна організація Політичної партії "Об"єднання "САМОПОМІЧ"

6. Сидорук Василь Васильович, 1952 р.н.,  Івано-Франківська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

7. Торованин Оксана Дмитрівна, 1973 р.н.,  Івано-Франківська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

8. Сорохманюк Андрій Петрович, 1988 р.н.,  Івано-Франківська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

9. Мироняк Василь Іванович, 1968 р.н., Івано-Франківська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

10. Калинчук Василь Васильович, 1979 р.н., Івано-Франківська обласна регіональна організація Політичної партії "ВАРТА (Всеукраїнський Альянс Регіональних і Територіальних Активістів)

11. Андрухович Андрій Дмитрович, 1974 р.н., Івано-Франківська обласна регіональна організація Політичної партії "ВАРТА (Всеукраїнський Альянс Регіональних і Територіальних Активістів)

12. Вередюк Юрій Васильович, 1983 р.н., ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА  ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ПЛАТФОРМА ГРОМАД»

13. Настенко Євген Євгенович, 1978 р.н.,  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА  ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ПЛАТФОРМА ГРОМАД»

14. Гаврилюк Богдан Юрійович,  1965 р.н. , ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА  ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ПЛАТФОРМА ГРОМАД»

15. Гуменюк Олександр Зотович , 1967 р.н., Івано-Франківська обласна територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність».

16. Григоряк Юрій Васильович, 1984 р.н., Івано-Франківська обласна територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність».

17. Яремчук Назарій Юрійович, 1982 р.н., Івано-Франківська обласна територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність».

18. Озорович Василь Васильович, 1968 р.н., ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

19. Скірчук Василь Петрович, 1966 р.н., ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

20. Кіщук Микола Васильович,  1970 р.н., ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

21. Баюрак Ганна Юріївна, 1965 р.н., ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

22. Мандина Володимир Володимирович, 1977 р.н.,  ЯРЕМЧАНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА»

23. Бабчук Петро Васильович, 1985 р.н., ЯРЕМЧАНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА»

24. Карпін Юрій Володимирович, 1981 р.н.,  Яремчанська міська  організація  політичної  партії  «Сила людей»

25. Лозовський Тарас Андрійович,  1980 р.н. , Яремчанська міська  організація  політичної  партії  «Сила людей»

26. Павлюк Василь Юрійович,  1981 р.н.,  Яремчанська міська  організація  політичної  партії  «Сила людей»

Відповідно до протоколу Яремчанської міської ТВК 59 від 01.11.2020 року, головою Яремчанської міської ради обрано Мироняка Андрія Івановича , 1800 голосів виборців(37,34%).