До відома!

Дата: 18.12.2020 14:18

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  від 30.03.2016 р. №75 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо формування і реалізації прогнозних та програмних  документів соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади», розпорядженням міського голови від 11.12.2020 року № 196-р "Про розроблення проекту Плану соціально-економічного розвитку Яремчанської ОТГ на 2021 рік" утворена робоча група по підготовці Плану соціально –економічного розвитку Яремчанської ОТГ на 2021 рік з керівників управлінь та відділів міськвиконкому, структурних підрозділів міської ради, громадських організацій.
Робочій групі доручено спільно з постійною комісією міської ради з питань економіки, фінансів, бюджету, туризму та інвестицій опрацювати проектні показники, завдання та заходи розвитку відповідних  галузей  (сфер діяльності) на 2021 рік та надати до 20.01.2021  року відділу економічного розвитку міськвиконкому  підготовлені розділи проекту  Плану.Фото без опису                                              Відділ економічного розвитку міськвиконкому