Відбулась друга сесія Яремчанської міської ради восьмого скликання

Дата: 28.12.2020 13:43

24 грудня міський голова Андрій Мироняк провів другу сесію Яремчанської міської ради.

Традиційно сесія розпочалася з виконання Державного Гімну України та спільної молитви.

На засіданні сесії розглянуто 37 питань, які були попередньо опрацьовані на постійних комісіях.

Першими питаннями було розглянуто регламент міської ради  та положення про постійні комісії Яремчанської міської ради. Доповідав секретар Яремчанської  міської ради Петро Жіляк.

Депутатами Яремчанської міської ради було підтримано проєкти рішення щодо програм, зокрема: “Про затвердження Програми протидії захворюванню на туберкульоз в Яремчанському регіоні на 2021-2025 роки”, “Про затвердження програми “Покращення діагностики, лікування та профілактики злоякісних новоутворів на 2021-2025 роки”, “Про комплексну програми “Здоров’я населення Прикарпаття 2021-2025 рр.” в Яремчанському регіоні”, “Про затвердження в новій редакції “Міської  програми  підтримки хворих з  хронічною нирковою недостатністю  та хворих на гемофілію на 2021-2023  роки”, “Про затвердження   в новій редакції “Міської програми підтримки сімей загиблих , постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових  дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення на 2021-2023роки”, “Про затвердження в новій редакції “Міської комплексної програми соціального захисту населення  Яремчанської міської ради на 2021-2023роки”, “ Програма розвитку  фізичної  культури і спорту на 2021-2025 роки в Яремчанській міській територіальній громаді’, “ Програма “Молодь Яремчанської  громади” (2021 - 2025 роки)”,“ Програма  оздоровлення та відпочинку дітей на 2021-2025 роки”,“ Про затвердження Програми розвитку туризму в Яремчанській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки”, “Про затвердження   Програми земельної реформи Яремчанської міської територіальної громади на 2021-2023 роки”, “Про затвердження Програми профілактики злочинності, зміцнення правопорядку, захисту  прав і свобод громадян, боротьби з корупцією і організованою  злочинністю на території  Яремчанської   міської ради на 2021-2025 роки”, “Про комплексну цільову соціальну  програму розвитку цивільного захисту  Яремчанської міської ради   на 2021-2025 роки”, “Про затвердження міської програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства “Яремчанська центральна міська лікарня”  Яремчанської міської ради Івано-Франківської області на 2021 рік”, “Про міську програму комп’ютеризації  управлінь та відділів виконавчого комітету Яремчанської  міської  ради на 2021-2022 роки”, “Про комплексну цільову соціальну програму запобігання виникнення надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру та підвищення рівня готовності оперативно-рятувальної служби цивільного захисту до дій за призначенням на 2021рік”.

Під час засідання другої сесії Яремчанської міської ради восьмого скликання депутати прийняли бюджет на 2021 рік. Проєкт головного фінансового документу пройшов ретельну підготовку.

Також депутатами було зачитано звернення.

Завершилася друга сесія міської ради щирими вітаннями голови Андрія Мироняка з прийдешніми святами депутатського корпусу та громади, виконанням Державного Гімну.