Засідання робочої групи

Дата: 29.12.2020 17:26

Сьогодні, 29 грудня, за ініціативи міського голови було проведено засідання робочої групи з питань освіти, до  складу якої ввійшли: секретар міської ради Петро Жіляк,  начальника управління освіти Іван Онутчака, депутатка міської ради Ольга Крайлюк, директор  Яремчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Іван Холошнюк, директорка Яремчанської  Галина  Проворова, директорка Яремчанської ЗОШ I-II ступенів №3 Ольга Бойко, директор Микуличинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ярослав Венгриняк, директорка Яремчанського центру позашкільної роботи дітей та юнацтва Світлана Менделюк,  директорка Яремчанської дитячої школи мистецтв Мирослава Бойко, начальник відділу молоді та спорту міськвиконкому Роман Слободян.

Робоча група обговорила проблемні питання по кожній школі. Майже всі проблеми та потреби є ідентичними для всіх шкіл: утеплення фасадів, відсутність інтернету та відеонагляду, застарілі котельні та шкільні автобуси, які потребують заміни. Першочерговою потребою Микуличинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, як підкреслює  Ярослав Венгреняк, є добудова закладу.

Під час зустрічі обговорили роботу секцій та гуртків. Міський голова зазначив, що слід напрацювати спільне бачення роботи секцій та гуртків при навчальних закладах. Також Андрій Мироняк запропонував організувати секції одного напрямку в кожній школі, щоб можна було проводити змагання.

На завершення зустрічі спільно було прийнято рішення проводити засідання робочої групи щоквартально.Фото без опису