До відома!!!

Дата: 11.01.2021 21:18

Сьогодні, 11 січня, комунальне некомерційне підприємство «Яремчанська центральна міська лікарня» отримало апарат штучної вентиляції легень (ШВЛ) для допомоги у боротьбі з пандемією COVID-19. Сучасний апарат ШВЛ був переданий лікарні меценатом Романом Покровським. Саме спільними зусиллями міського голови Андрія Мироняка та депутатки Яремчанської міської ради Віри Галайко була привернута увага до існуючих проблем регіону та вдалося отримати значну допомогу для лікарні. На сьогоднішній день, коли пандемія не відступає, апарат ШВЛ дозволить лікарям більш якісно лікувати хворих.

Міський голова висловлює щиру подяку Роману Покровському за небайдужість, розуміння та матеріальну підтримку нашої лікарні.Фото без опису