Відбулася робоча зустріч очільника Служби судової охорони Прикарпаття з головою Яремчанської міської ОТГ.

Дата: 16.01.2021 09:29

15 січня, відбулася робоча зустріч керівників територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області з головою Яремчанської міської об’єднаної територіальної громади Андрієм Мироняком. Представляли судову охорону начальник теруправління полковник Служби Андрій Маланій та заступник начальника підполковник Служби Роман Шеленко. На зустрічі також були присутні начальник служби планування та організації закупівель підполковник Служби Андрій Кіселюк та заступниця начальника фінансово-економічного відділу лейтенант Служби Юлія Савка. Під час розмови представники розповіли голові про завдання та плани розвитку Служби судової охорони в області, вирішувалися питання щодо включення судової охорони до регіональних програм розвитку в регіоні, а також налагодження партнерських відносин між територіальним управлінням Служби та Яремчанською міською ОТГ.