Яремчанська міська рада інформує

Дата: 16.01.2021 09:33

15 січня 2021 року, відбулася робоча нарада з комунальними службами міста, яку провів міський голова Андрій Мироняк.

Участь у нараді взяли:

керівник Міського комунального підприємства Ю.Карпін, головний інженер Міського комунального підприємства Т.Лозовський, головний інженер ВУВКГ В.Матейко, майстер аварійно-диспетчерської служби Надвірнянського відділення АТ «Івано-Франківськгаз» Р.Голинський, начальник дільниці доступу №317/3 Івано-Франківської філії ПАТ «Укртелеком» Ю.Онуфрак.

Насамперед в ході наради обговорено питання щодо капітального ремонту вулиць Ковпака, Довбуша, Галицька в місті Яремче.  На даних вулицях планується укладання нового асфальтного покриття, облаштування пішохідних доріжок та мереж комунікацій. Першочерговим завданням є виготовлення проектно-кошторисної документації на виконання даних робіт з врахуванням всіх держаних будівельних норм.

В ході наради, за кожною із служб закріплено відповідні доручення. Міський голова наголосив, що усі комунальні підприємства повинні дотримуватись скоординованого плану дій, відповідно до якого вчасно та якісно виконувати роботи. Також міський голова Андрій Мироняк наголосив на тому, що роботи потрібно розпочинати одразу, як тільки дозволять погодні умови.