Повідомлення про необхідність укладення договору про надання послуг щодо поводження з твердими побутовими відходами

Дата: 19.01.2021 11:11

про необхідність укладення договору про надання послуг щодо поводження з

твердими побутовими відходами

Яремчанська ТГ повідомляє суб’єктів підприємницької діяльності, власників об’єктів житлової нерухомості, власників садиб та відпочинкових комплексів, мешканців територій населених пунктів Яремчанської ТГ про необхідність укладення договорів на вивезення твердих побутових відходів.

Відповідно до частини 2 статті 35 -1 ЗУ «Про відходи» Власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів укладають договори з виконавцем послуг з вивезення побутових відходів, здійснюють оплату послуг з поводження з побутовими відходами та забезпечують роздільне збирання побутових відходів.

Відповідно до пункту 2 частини 2 статті 17 ЗУ «Про благоустрій населених пунктів» громадяни зобов’язані дотримуватись правил благоустрою територій населених пунктів.

Згідно з частиною 1 статті 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Споживачі зобов’язані укласти договір про поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку.

Відповідно до рішення Яремчанської міської ради від 23.12.2013р. №393-23/2013 «Про затвердження Правил благоустрою території міста Яремче та населених пунктів Яремчанської міської ради» суб’єкти благоустрою при поводженні з відходами зобов’язані укладати договори на вивезення (збирання, зберігання, перевезення, знешкодження, видалення і захоронення) відходів згідно з вимогами чинного законодавства.

Одночасно повідомляємо що виконавцем послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території  Яремчанської об’єднаної територіальної громади визначено Комунальне підприємство «Благоустрій» ( територія м.Яремче) та СКП «Добробут-М» (територія с.Микуличин) .

Тому, Яремчанська ТГ попереджає юридичних та фізичних осіб населених пунктів Яремчанської об’єднаної територіальної громади  щодо необхідності до першого березня поточного року укласти договір із надавачем послуг на вивіз твердих побутових відходів.

Таким чином, відсутність у фізичної особи, юридичної особи, підприємця договору на вивезення побутових відходів є порушенням Законів «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою території населених пунктів Яремчанської міської ради та тягне за собою адміністративну відповідальність.

При виявленні фактів порушення Правил благоустрою території населених пунктів Яремчанської ТГ  уповноважені на те органи мають право складати протоколи, в яких фіксуватимуться дані порушення і на підставі яких до порушників буде відкриватись адміністративне провадження.

Прохання до громадян, юридичних осіб, підприємців, власників садиб які не уклали договір на вивезення побутових відходів, звернутися для укладання такого договору до надавачів послуг:

КП «Благоустрій» за адресою: м.Яремче вул. Добвуша, 88 Телефон для довідок – (03434)21524,0673438887.

СКП «Добробут-М» за адресою: с.Микуличин вул. Грушевського, 70. Телефон для довідок – 0683282950.

Міський голова                                                                                           Андрій Мироняк