Яремчанська міська рада інформує

Дата: 22.01.2021 08:38

21 січня 2021 року відбулася робоча нарада міського голови Андрія Мироняка  з представниками ТОВ «Прикарпатенерготрейд», АТ «Прикарпаттяоблнерго» та Делятинської ОТГ.

У нараді взяли участь:

директор ТОВ "Прикарпатенерготрейд" Дацко Олег Богданович, начальник департаменту взаємодії з клієнтами ТОВ «Прикарпатенерготрейд"  Шутка Тетяна Михайлівна, директор філії «Південна» АТ "Прикарпаттяобленерго" Буняк Дмитро Васильович, директор з питань обслуговування клієнтів АТ «Прикарпаттяобленерго» Пазюк Наталія Василівна, заступник Делятинського селищного голови Якимець Петро Олексійович, представник громадськості Ільчук Любомир Володимирович.

Під час наради обговорено питання щодо недопущення ліквідації відділення центру обслуговування клієнтів філії «Південна» АТ «Прикарпаттяобленерго» в місті Яремче. На сьогоднішній день питання закриття центру обслуговування клієнтів є актуальним, оскільки дані центри створені для того, щоби в одному місці відповісти на запитання, надати прикладні консультації, оформити документи, організувати спеціалістів на вирішення проблем і задоволення потреб споживачів, працювати за принципом “єдиного вікна”. Зрозуміло, що мешканцям навколишніх сіл значно зручніше звернутися до філії, яка знаходиться в місті Яремче, ніж діставатися до міста Надвірної.

Під час наради присутні висловили своє бачення вирішення цієї проблеми та домовилися щодо організації днів виїзного прийому громадян у приміщенні центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Яремчанської міської ради.