Відбулася  четверта сесія Яремчанської міської ради  восьмого скликання під головуванням міського голови Андрія Мироняка.

Дата: 29.01.2021 09:27

28 січня 2021 року відбулася  четверта сесія Яремчанської міської ради  восьмого скликання під головуванням міського голови Андрія Мироняка.

У роботі сесії взяли участь: депутати міської ради, начальники відділів та управлінь виконавчого комітету Яремчанської міської ради, керівники служб охорони здоров’я, начальники комунальних підприємств.

На розгляд депутатів було винесено 25 проектів рішень, які стосувалися затвердження програм на 2021 рік, внесення змін до деяких рішень міської ради, земельних питань, питань у сфері освіти, культури, економіки, охорони здоров’я. Попередньо, до пленарного засідання сесії міської ради, всі питання було розглянуто  на засіданнях постійних комісій міської ради, на яких були внесені зміни та доповнення до даних проектів рішень.

Сесія міської ради завершила роботу, розглянувши всі питання порядку денного та прийнявши відповідні рішення.