До відома!!!

Дата: 08.02.2021 18:26

Під керівництвом міського голови Андрія Мироняка 08 лютого 2021року відбулася щотижнева нарада за участю начальників відділів та управлінь виконавчого комітету Яремчанської міської ради, начальників комунальних підприємств, керівниками служб охорони здоров’я.

Під час наради було підведено підсумки роботи за попередній тиждень, проаналізовано поточний стан справ у місті  та визначено ряд головних завдань на найближчий період.

Розглядалися питання щодо наповнення бюджету, ефективності роботи відділів та управлінь виконавчого комітету, закладів освіти, роботи медичних закладів міста. Також обговорено ряд питань стосовно ремонту доріг місцевого значення, покращення вуличного освітлення, зимового утримання доріг, відкриття додаткових груп в дошкільному навчальному закладі «Гірський струмочок» м.Яремче, ремонту фасаду Микуличинської ЗОШ I-III ступенів.

Керівники відділів та управлінь доповіли про свою виконану роботу та проблемні питання.

Про епідемічну ситуацію в місті щодо захворюваності на гострі респіраторні захворювання та COVID-19 проінформував присутніх головний лікар КНП "Яремчанська центральна міська лікарня" Олександр Соколюк.

За результатами наради надано ряд доручень відповідальним керівникам.