Відбулась сьома сесія Яремчанської міської ради восьмого скликання

Дата: 16.03.2021 10:23

11 березня 2021 року відбулося пленарне засідання сьомої сесії , яку провів міський голова Андрій Мироняк.

У засіданні взяли участь 19 депутатів міської ради із 26 обраних, керівники комунальних підприємств та організацій міста, структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету.

У ході засідання було розглянуто 29 питань порядку денного, які були попередньо опрацьовані на засіданні постійних комісій міської ради, а саме:
1.Про виконання бюджету міста Яремче та села Микуличин за 2020 рік.

2.Про внесення змін до бюджету Яремчанської міської територіальної громади на 2021 рік.

3.Про розгляд земельних питань.

4.Про виготовлення експертних грошових оцінок земель несільськогоспо-дарського призначення.

5.Про оновлений склад конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності.

6.Про конкурсну комісію із закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах.

7.Про конкурсну комісію з питань проведення земельних торгів.

8.Про внесення змін до Генерального плану села Микуличин Яремчанської міської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області, суміщених  з Детальним планом території.

9.Про розроблення Плану зонування території (зонінгу) села Микуличин. Яремчанської міської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області.

10.Про надання дозволу на розроблення  детальних  планів території.

11.Про внесення змін до Програми  розроблення(оновлення) містобудівної документації Яремчанської міської ради на період 2018 – 2022 роки.

12.Про передачу приміщень з балансу КНП «Яремчанська центральна міська лікарня» на баланс КНП «Яремчанський центр первинної медико-санітарної допомоги».

13.Про внесення змін у рішення міської ради від 10.12.2020 року № 10-1/2020 «Про утворення виконавчого комітету Яремчанської міської ради VIIІ скликання, визначення його чисельності, затвердження персонального складу».

14. Про затвердження плану соціально-економічного розвитку Яремчанської міської територіальної громади на 2021 рік.

15.Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Яремчанської міської ради.

16.Про внесення змін до рішення міської ради від 20.06.2018 року № 355-22/2018 «Про затвердження в новій редакції Положення про обчислення і сплату збору за місця паркування транспортних засобів».

17.Про затвердження Переліків об’єктів комунальної власності Яремчанської міської ради для передачі майна в оренду.

18.Про  звільнення від орендної плати за комунальне майно.

19.Про затвердження положення про відділ з правової роботи виконавчого комітету Яремчанської міської ради.

20.Про затвердження положення про відділ з кадрової роботи та нагород виконавчого комітету Яремчанської міської ради.

21.Про внесення змін у рішення міської ради від 10.12.2020 року № 6-1/2020 «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».

22.Про затвердження положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Яремчанської міської ради.

23.Про затвердження регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Яремчанської міської ради.

24.Про надання дозволу на списання основних засобів управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Яремчанської міської ради.

25. Про внесення змін до «Міської  Програми  соціальної підтримки та реабілітації  осіб з інвалідністю зору на 2020-2022  роки», затвердженої рішенням міської ради  від 19.12.2019 № 516-37/2019.

26.Про списання проектно-кошторисної документації.

27.Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів місцевого бюджету.

28.Про комплексну цільову соціальну програму запобігання виникнення надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру та підвищення рівня готовності пошуково-рятувального відділення  м. Яремче 3-ї СПРГ СПРЧ  АРЗ СП до дій за призначенням на 2021 -2025 роки.

29.Про затвердження в новій  редакції  Статуту Яремчанської   дитячої  школи мистецтв.

З розглянутих питань порядку денного міською радою прийнято відповідні рішення.

З інших питань, які були розглянуті міською радою, були питання щодо наповнення міського бюджету, приватизації земельних ділянок за межами населених пунктів, що перебувають в комунальній власності, інвентаризації земельних ділянок, що знаходяться за межами міста Яремче, роботи депутатів міської ради за закріпленими виборчими округами, контролю за дотриманням законодавства у сфері містобудівної діяльності, проектної документації, будівельних норм, державних стандартів та правил.